Menü
Sepetiniz

Promosyon Selfie Çubuğu

Promosyon Selfie Çubuğu

Selfie çubuğu son zamanlarda başlamış en büyük akımlardan birisi, peki siz de bu uygun fiyatlı selfie çubuklarından birini sipariş verdiniz mi? Eğer henüz bir selfie çubuğu almadıysanız veya aldığınız piyasa malı kalitesiz ürünlerden memnun değilseniz uygun fiyatlarla kaliteli ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

Selfie çubuğunun internet üzerindeki en kapsamlı satıcısı olarak selfie çubuklarının üzerine promosyonluk baskı yapabilmekteyiz. İstediğiniz selfie çubuğu modelinin üzerine marka veya firmanızın logosunu UV baskı olarak yapıp adresinize kadar teslim ediyoruz.

Selfie çubuğu son günlerde oldukça popüler bir ürün haline geldi. Selfie çubuğu ile artık hazırladığınız promosyon ürünleri büyük ses getirecek ve marka değerinizi bir anda tavanlara ulaştıracak.

Toptan olarak selfie çubuğu almanız için en az 25 adet sipariş vermeniz gerekmektedir. Baskı yapabilmek için siparişinizi verdikten sonra logonuzu bize mail olarak ulaştırmanız gerekmektedir.

Ürünlerin baskı ücreti baskı yapılacak alana veya baskının ebatlarına bağlı olarak değişmektedir. Baskı yapılmadan önce müşteri baskı fiyatı ile ilgili bilgilendirilir.

Sipariş verildikten sonra ürün baskıları en geç 3 gün içerisinde yapılıp teslim edilir.

Siz de promosyonluk toptan selfie çubuğu yaptırmak için elinizi çabuk tutun.

Selfie çubuğu toptan olarak verdiğiniz siparişlerde avantajlı toptan fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Promosyonluk olarak veya alıp satışını yapmak için toptan olarak sipariş verdiğiniz selfie çubuklarında oldukça uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.


Selfie Çubuğu Nedir?

Son zamanlarda bir turistik mekanda bulunduysanız etrafınızda bir teleskopik çubuğun ucuna taktıkları telefonla fotoğraf çeken turistleri görmüşsünüzdür. Bu gördüğünüz dünya genelinde satışına başlanan selfie çubuğudur.

Selfie (özçekim) fotoğraf çekimi dünya genelinde moda olduktan sonra şimdide selfie çekimi kolaylaştırmak içni selfie çubuğu ürünü piyasaya sürüldü. Amerika'dan başlayarak bütün dünyada satışına başlanan selfie çubuğu ülkemize de nihayet ulaştı.

Selfe çubuğu özellikle akıllı telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmasına rağmen diğer görüntü kaydedici mobil cihazlar içinde kullanılabilmektedir. Mesela video kameranızı selfie çubuğuna takarak çekim yapabilirsiniz.

Selfie Çubuğu 'nun üretilmesini gerektiren durumlardan biriside selfie çekerken iyi bir açı yakalamak için başkalarından yardım istemenin verdiği utangaçlıktır.


Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır?

Selfie çubuğu nasıl kullanılır sorunuza cevap arıyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun! Selfie çubuğu kullanımı oldukça basittir. Selfie çubuğu kullanımı hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Kablolu selfie çubuğunun kablosunu cep telefonunuzun Jack (AUX) girişine takarak selfie çekmeye başlayabilirsiniz. Kablolu selfie çubuğu kullanım bakımından diğer ürünlerden biraz daha kolaydır, yapmanız gereken tek şek kabloyu takıp düğmeye basmak!

Başlangıçta sadece ektrem spor yapanların kullandığı selfie çubuğu selfie çekimlerinin fenomen olmasıyla özellikle güneydoğu asya bölgesinde kullanımı adeta patlayan bir ürün haline gelmiştir.

Özellikle bir kameralı cihazı çalıştırması için tasarlanan selfie çubuğu önce gençler arasında Endonezya ve filipinlerde kullanılmaya başlandı ve hala en çok kullanıldığı yerler bu ülkelerdir.

Google trend verilerine göre selfie çubuğu Güney Kore ve Japonya'da da benimsenmiş ve gençler tarafından yaygın biçimde kullanılmaktadır.
Genellikle telefona Bluetooth ile bağlanarak çalışan selfie çubuğu, zaman ayarlaması yapılabilen telefonlarda Bluetooth'a gerek kalmadanda kullanılabilir.

Selfie Çubuğu Hakkında

Google trend verilerine göre selfie çubuğu Güney Kore ve Japonya'da da benimsenmiş ve gençler tarafından yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Genellikle telefona Bluetooth ile bağlanarak çalışan selfie çubuğu, zaman ayarlaması yapılabilen telefonlarda Bluetooth'a gerek kalmadanda kullanılabilir.

Ucuz Selfie Çubuğu

Ucuz fiyatlarla selfie çubuğu araştırması yapıyorsanız en doğru adreste bulunduğunuzu belirtmek isteriz!

Selfie çubukları piyasada çeşitli fiyatlarla satılmaktadır. Fakat en ucuz selfie çubuğu çeşitleri büyük toptan fiyatları ile selfie-cubugu.com'da.

Özellikle toptan selfie çubuğu siparişlerinizde fiyatlar hiç görmediğiniz kadar ucuz olacaktır. Toptan avantajlı fiyatlarla selfie çubuğu almak için Toptan Selfie Çubuğu kategorimizi ziyaret ederek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizi minimum 10 adet olmak üzere verebilirsiniz.

Perakende olarak sipariş verdiğinizde ise yine ucuz fiyatlardan yararlanabilirsiniz fakat takdir edersiniz ki 1 adet ile 10 adet arasında oldukça büyük bir fiyat farkı olduğu için toptan fiyatlardan değil perakende satış fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Fakat piyasadaki en ucuz selfie çubuğuna yine sizler tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Nasıl Satın Alırım?

Selfie çubuğu sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey bizleri çağrı merkezi numaralarımızdan aramanız ve siparişinizi başarılı bir şekilde vermeniz!

İnsanların sosyal medyayı etkin kullanımı ve selfienin fenomen oluşuyla birlikte fotoğraf çektirmek için başkalarından yardım istemek zorunlu hale gelmiştir. İşte selfie çubuğu bu zorunluluğu ortadan kaldırıyor. Selfie çubuğu ile uzun kollara sahipmiş gibi istediğiniz açıdan fotoğraf çekebilir istediğiniz açıyı yakalayabilirsiniz. Selfie çubuğu yardımıyla arabadayken, motorsiklet üzerindeyken, paraşütle atlarken, hatta suyun altındayken bile güzel çekimler yapabilirsiniz.

Selfie çubuğu sayesinde fotoğraf üzerinde daha iyi kontrol sağlarsınız ve istediğiniz açıyı yakalarsınız. Daha iyi görüntü elde etmek için selfie çubuğu üzerindeki akıllı telefonunuzun arka kamerasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Selfie çubuğunun uzunluğu sayesinde fotoğraflarınızda daha fazla kişiye yer verebilirsiniz, uzunluk ayarı sayesinde eskisine oranla çok daha fazla kişiyi fotoğrafınıza dahil edebilirsiniz.

Selfie Çubuğu siparişi vermek için sitemizin ana sayfasındaki veya 'Teknoloji Ürünleri' başlığı altındaki ürünlerden seçiminizi yapınız. Satın almak için beğendiğiniz ürünü seçip sipariş ediniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi