Promosyon Kalem

Promosyon Kalem

Neden Promosyon Kalem Dağıtmalısınız?

Birim fiyat bakımından en düşük maliyetli promosyon malzemesi hiç kuşkusuz kalemdir. Firmalar müşterilerinin zihinlerinde yer etmek, yapılan bir işten sonra ileriye dönük tekrar çalışma amacıyla müşterilerine bazı ürünleri hediye olarak vermektedirler. İş yapılan müşteriye kendi logonuzun basılı olduğu bir kalem hediye ettiğiniz taktirde; aynı müşterinin ileride tekrar aynı işleme ihtiyacı olduğunda aklına sizin gelmeniz çok daha olası olacaktır. Müşterilerinizin bir işlemden sonra sizi unutup başka işler için başka firmalara yönelmemesi için bir promosyon çalışması yapmanızı tavsiye ederken en düşük bütçeli promosyon çalışmalarından birinin de promosyon plastik kalem olduğunu belirtiyoruz. Promosyon kalemlerin üzerine kasasının tipine göre lazer veya UV baskı yapılarak teslim edilir.

Promosyon Kalem Baskı

Kalem çalışması yaptırmak isteyen müşterilerimiz hangi baskı türünün uygun olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Hangi baskı türünün uygun olduğunu anlatabilmek adına öncelikle kalemlerin çeşitlerini açıklamak doğru olacaktır.

Plastik Kalem

Promosyon plastik tükenmez kalemlerin üzerine tampon baskı ve UV baskı yapılabilmektedir. Tampon baskı isteyen müşterilerimizin logolarının tek renk olarak basılacağı unutulmamalıdır. Tek renk; maksimum iki renk şeklinde tampon baskı yapılabilir. UV baskı seçeneğinde ise istenen her türlü renk baskısı yapılabilmektedir.

Metal Kalem

Promosyon metal kalem fiyatları bir nebze yüksek olmasına karşın verdiğiniz müşterilerin gözündeki prestiji daha fazla artırabilirsiniz. Metal kalemlere yapılacak tek bir baskı yöntemi vardır o da lazer baskıdır. Metalin üzerine yakarak kazıma şeklinde markalama işlemi yapılır ve hızlıca teslim edilir.

Kurşun Kalem

Kurşun kalem ihtiyaçlarınızda yine tampon ve UV baskı seçenekleri mevcuttur. Logonuz tek renk ise tampon baskı seçeneği size daha uygun bir fiyata denk gelecektir.

Tohumlu Kalem Promosyon

Tohumlu kalem son zamanlarda birçok firma tarafından tercih edilmekte olan ürünlerden biridir. Hem maliyeti oldukça düşüktür hem de dokusu ve tasarımı gayet şıktır. Tohumlu kalemi hediye ettiğiniz müşterileriniz kalemi uzun süre kullandıktan sonra mürekkebi bittiğinde toprağa gömer; gömülen kalemin içerisindeki tohum yeşerir ve bir süre sonra bir kalemden bir bitki üretmiş olur. Bu hem müşterinizin aklından silinmeyecek güzel bir aktivite olur hem de doğaya bir faydada bulunmuş olursunuz. Tohumlu kalemin kasası kartondur bu nedenle UV baskı ve Tampon baskıya uygundur.

Promosyon Kalem Nasıl Seçilir?

Kalem seçimi yapmak isteyen müşterilerimiz nelere dikkat etmelidir?

  • Ürünün kalitesi ne kadar yüksek olursa o firma prestijiniz de o kadar yükselecektir.
  • Bütçenizi ve adetinizi önceden belirlemeniz alım yapacağınız sırada hangi kalite ve modelde kalemden kaç adet alacağınızı bilmeniz zihninizi netleştirir ve size en uygun kalemi çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz.
  • En ucuz promosyon kalem araştırması yapmaktan ziyade firmanızın konseptine ve müşteri portföyüne en uygun kalemin hangisi olduğunu belirlemeniz hem reklam çalışmanızın tesirini artıracak hem de müşterilerinize güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Ucuz kalemlerin daha çok sokakta vs. broşürlerin yanında dağıtılmasını önermekteyiz.

Büyük Promosyon olarak siparişini verdiğiniz ürünlerin baskısını yapıp, kutulayıp ambalajladıktan sonra tüm Türkiye'ye 81 ilimize ürünleri gönderiyoruz. Promosyon kalem İzmir, Ankara gibi şehirlerimize en geç 3-4 gün içerisinde baskısı yapılmış bir şekilde teslim edilir. Fiyatlar konusunda bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim numarlarını arayabilir veya teklif al butonuna tıklayarak istediğiniz adeti belirterek ürün hakkında teklif alabilirsiniz.

15 yılı aşkın süredir İSTOÇ ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamız 30. Ada No: 87'de hizmete devam etmektedir. Büyüktoptan.com'un bir alt faaliyet alanı olarak hizmet veren sitemizi inceleyebilir yada promosyon kalem ve diğer her türlü promosyon ihtiyacınız için iş yerimize gelip ürünleri yerinde inceleyip, yerinde fiyat alabilirsiniz. Bizi, daha sitelerine yazacak bir adresi dahi olmayan firmalarla kıyaslamadan gelip rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Her zaman bekliyoruz!

Promosyon kalem toptan olarak üretimi, tarafımızda yapılmaktadır. Toptan promosyon kalem fiyat teklifi almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. İstediğiniz logo baskısını istediğiniz her model kalemin üzerine baskı yapabilmekteyiz. En ucuz promosyonluk kalem sipariş etmek için elinizi çabuk tutun.

Promosyon amaçlı olarak yüksek kalite ve lüks bir ürün arıyorsanız bu kategoriden ayrılmayın! Promosyonluk ahşap kalem setleri bu kategoride yer almaktadır. Diledğiniz ahşap kalemin üzerine marka baskısı yapılır ve teslim edilir.

Promosyon amaçlı olarak kullanılabilecek oldukça uygun fiyatlı promosyon çeşidi olan metal kalemlere fiyat almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Promosyon metal kalem en uygun fiyatlarla Büyük Promosyon'da!

Promoyonluk plastik kalem promosyon sektöründe akla gelen ilk malzemelerden birisidir. Önde gelen ürünlerden biri olduğu gibi en uygun fiyatlı ürünlerden biridir de. Her türlü promosyon plastik kalem'e bu kategoriden ulaşabilirsiniz.


Tükenmez Plastik Kalem
Yuvarlak Doğal Kurşun Kalem
Işık Kalemi Penlight
Antika 88 VİP Kalem
Antika 35 VİP Kalem
Antika 25 VİP Kalem
Antika 15 VİP Kalem
Antika 14 Özel Kalem
Antika 403 Kalem Promosyon
Antika 92 VİP Promosyon Kalem
Merkür 227 Promosyon Kalem
Merkür 117 Kalem
Nobel 93 Tükenmez Kalem VİP
Royale 53 Promosyon VİP Kalem
VİP 10 CM Mini Kalem
Metropol 87 VİP Kalem
Metropol 202 VİP Kalem
VİP Promosyon Honor Kalem
1 den 24 e 233 (10 sayfa) ürün gösteriliyor